Friday, 29 December 2017

Single Color Beats Them All


But what is that color? :) I would say, red, orange, yellow or green are the perfect colours to create a single color look for outfits. During Spring and Summer, we usually wear lighter colours and they don't give this same effect. Take advantage of dark winter days and highlight your style with the perfection of one color looks. Here are some tips...
Kış'ın karanlık günlerini aydınlatmak için stilimde faydalandığım tek renk kombinleri, günlük hayatta kullanmak aslında düşündüğünüz kadar zor değil. Sevdiğiniz ve size yakışan bir renk seçip o renk üzerinden ilerlemekle işe başlayabilirsiniz. 
 

Choosing the type of pieces that look good on you is as important as choosing the right color. I strongly recommend to emphasise your waist as one color looks may easily lead to bulky silhouette. Try to show some skin to let people looking at you breathe after being exposed to a full color :)
Bu tip bir look yaratırken, size yakışan rengi seçmek kadar size yakışan tip parçalar seçmek de çok muhim. Belinizi vurgulayan seçimler yapmanızı şiddetle öneririm zira renkli bir renk ile yapılan bu tip kombinlerin kişileri geniş ve hantal göstermek gibi bir riski var. Bu sebeple belinize oturan kıyafetler tercih edip biraz da ten göstermelisiniz. 
Gold and silver are the key colours when it comes to shoes and handbags but another hero for this type of looks is nude heels. I try to avoid matchy handbag&shoes so sometimes I add another color like I've done with my green look.
Bu tip kombinlere en çok yakışan ve risksiz çanta/ayakkabı renkleri gümüş veya altın tonları. Modern bir görünüm için kırmızıyı tamamlarken gümüş tercih etmenizi öneririm. Yeşile en çok yakışan elbette altın tonları :) Bir diğer kurtarıcı da bej renginde ayakkabılar. Ben ayakkabı çanta aynı renk kullanmayı sevmediğim için bazen bambaşka bir renkte çanta ile tamamlıyorum bu tip look'larımı. Örneğin yeşil bluz ve pantolonumu mor Etro çanta ile tamamlayarak görüntüyü bir parça yukarı çektim.

Kıyafetler/Outfits: H&M yeni sezon
Altın rengi stiletto: Gianvito Rossi
Rugan bot / boots: Kurt Geiger
Mor çanta/purple handbag: Etro/Beymen
Gözlük: Prada
İnci küpeler: Kenneth Jay Lane


No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...