Tuesday, 14 November 2017

Mağazalarda Neler Var?

Sonbahar'dan Kış'a geçtiğimiz şu günlerde, mağazalarda neler var ve içlerinde benim favorilerim hangileri? Bunları sizin için hızlı bir dosya haline getirmek istedim ki, alışverişe çıktığınızda kararsız kaldığınız anlarda, benim favorilerim size fikir verebilsin. Biliyorsunuz, son yıllarda genellikle, özellikle ayakkabılarda, her sezon bambaşka tasarımlar değil de var olan modellerin ufak modifikasyonlarla güncellenmiş hallerini görüyoruz. Ama yine de, ufak da olsa yenilik her zaman iyidir; hem vitrinlerde gözümüze, hem evlerde dolaplarımıza :)
As we are approaching to Winter, shopping has shifted from sandals to boots and dresses to coats. However, the fashionista crowd still looks for the perfect sandals and the perfect stiletto in order to wear throughout the year. I have selected my favorite accessories, mainly shoes in designer shelves so that my taste can be helpful when you get indecisive between different models and brands.


Christian Dior navy velvet&patent leather / lacivert kadife ve rugan ayakkabı

Celine sandals / Celine'in bu sandalet, hayatımda kullandığım en rahat modellerden biri. Yandaki sivri burun model ise benim ayak yapıma hiç olmuyor, siz de iyice denemeden karar vermeyin.
No21 sandals / No21'in fiyonklarına aşığım ancak bu modeller bir parça yüksek olduğu için ancak özel günlerde giymelik
Miu Miu hair accessories / Miu Miu'nun küpe ve taçları her sezon favorim ama bu sene bir de saç bandı çıkarmışlar.
Bol kalpler, harika stylingler gözümün önünde uçuşuyor

Alexander Wang'in bu modelini geçen kış ilk yayınladığımda benim yakın tanıdığım en az 3-4 kişi koşarak bu zımbalı bottan edinmişti. Ayakta, göründüğünden çok daha iyi duruyor ve şimdi farklı renkleri ve hatta zımbasızları da mevcut.

Givenchy'nin Chloe Susanna'ya göz kırpan bu botlarında bu sene bol renk mevcut. Kırmızını bile gördüm reyonda, bu resimdeki bordodan ayrı. Geçen kış nefti yeşilini almak üzereydim ama kavuşamamıştık zira başkalarında bayıldığım bu modeli ben kendimde çok kaba buluyorum. Tercih sizin :)

Fendi'nin lastik botlarından bir dokunuş istiyorsanız, günlük hayatınızda çok rahat giyebileceğiniz bu deri modellere bakabilirsiniz.
Miu Miu'nun ayakkabı reyonu bu sene bol taş bol inci ama benim favorim bu parça

Isabel Marant / Artık spor ayakkabı görmekten reyonlara bakamaz oldum desem yeridir. Evde onlarca, her butikte binlerce spor ayakkabı gördükçe ayağıma giyemez oldum. Her marka, en tutulan modelinin bir de spor ayakkabı versiyonunu yapıyor ya, işte bu beni çok sinir ediyor :) Bu sezon sadece Balenciaga Triple S almayı düşünebilirim, o da bulursam diye kafamdan geçirirken bu spor ayakkabıya bayıldım. Geçen ay kardeşimin ayağında görüp hemen aklıma yazmıştım.
Bu senenin en net trend'i gümüş rengi için Balenciaga'nın bu botu bir harika!

Alexander Wang'in bu çok sevilen terlikleri, kadife ve farklı taş alternatifleriyle yine vitrinlerde


No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...