Wednesday, 25 October 2017

Erdem H&M Collaboration

Every year, I look forward to hearing about which designer H&M will collaborate with since they are, almost every year, amongst my favourite collections of the season. 2017 brought us the gorgeous Spring-like collection with Erdem. We are in Fall Winter season but I promise the dresses will take you back to Spring immediately. The collection is not only about florals and dresses but also perfectly tailored suits, blouses and sweatshirts with cool prints. 
Her sene, H&M'in hangi tasarımcı ile işbirliği yapacağını öğrenmeyi hevesle bekliyorum çünkü genelde o koleksiyon, her Sonbahar-Kış sezonunda en favori koleksiyonlarımdan biri oluyor. 2017 işbirliği hepimizin elbiselerine bayıldığı dünyaca ünlü modacı Erdem ile, ve haberi aldığımdan beri koleksiyondaki elbiselerin hayalini kuruyorum. Geçen hafta koleksiyonu yakından incelediğimde dikiş ve kumaş kalitesi ile koleksiyondaki parça adedi oldukça ilgimi çekti. Sadece baharı anımsatan çiçek desenleri değil, birçok farklı kumaşta ceket pantolon/etek takımlar, gömlekler ve sweatshirt'ler de bu güzel koleksiyonda yer alıyor.

My picks from the collection were this amazing tweed two piece and grey sweatshirt with Erdem logo on it. I wanted to create this look as I love wearing classic pieces with trendy and/or sporty stuff. 
Benim koleksiyondan seçimim gri, siyah ve sarı tonlarındaki etek ceket takım ile Erdem logolu gri sweatshirt oldu. Her zaman klasik parçaları trendler ve spor parçalarla kombinlemeyi sevmişimdir. Özellikle son zamanların modası spor giyimi makyajla destekleyen look'lar bana çok çekici geliyor. Botlarım Chloe Susanna, küpelerimi ise Beymen'den almıştım.

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...