Friday, 29 September 2017

Autumn Style

What I like the most about Fall is that we can start wearing blazers, leather jackets, trench coats and even faux fur jackets but we can at the same time wear sandals and shorts.
Sonbahar stiline dair en sevdiğim konu, bir yandan ceketleri, trençkotları giymeye başlarken bir yandan hala açık ayakkabılar giyebiliyor oluşumuz.
Not only sandals but also boots, especially suede boots are a great option when combined with little dresses and bare legs. Bare legs are the most important item in this picture since tights will kill all the buzz. You will wear tights during whole Winter so why is this rush? If you are a person who gets cold easily, skip the sandals part and hang onto boots which will keep your feet warm and still make you look stylish :) Sometimes we argue with friends during Winter, if it is worth wandering around with high heeled sandals and the ones who do this obviously enjoy it and others sit around and keep saying "oh, aren't you cold?".
"Ben çok üşüyen biriyim nasıl sandalet giyeyim Ekim ayında" diyenlerdenseniz size önerim botlar veya şık spor ayakkabılar. Örneğin Golden Goose'un yarı bilekli modelleri hem normal spor ayakkabıya göre daha sıcak tutuyor hem de sevdiğim bahar look'una güzel eşlik ediyor. Botlarda da herhangi bir model işinizi görür. Bu sene Chloe ve Givenchy'nin modelleri yine en revaçta olanlar ancak combat botların hızlı geri dönüşü sayesinde bağcıklı postallarınız, düz olsun topuklu olsun, yine bu spor şık Sonbahar kombininiz için harika alternatif. Önemli bir uyarı! Sonbahar'da elbise, etek altı bot kombinlerinizde bacağınıza çorap giymemek çok mühim. Eğer çorap giyecekseniz zaten bahsettiğim "fun" noktayı kaçırmış olup direkt kışa geçmiş olacaksınız. Bütün kış giyeceğiniz bir aksesuar için bu kadar acele neden? Kış geldiğinde dahi, gerektiğinde açık ayakkabı giyen biri olarak "ay üşümüyor musun cnm sen?" sorularına alışkınım ancak modayı hayatını renklendirmek için bir araç olarak gören bizler için kadınlar stil anlamında ikiye ayrılıyor aslında. "Üşümüyor musun?"cular ve "Bugünümü mutlu geçirmek için ne giyebilirim" diye düşünenler. 
İlk/first look:
Chanel çanta/handbag, H&M trençkot/trenchcoat, Chloe Susanna boots/botlar, Topshop şort/shorts

İkinci/second look:
Bulgari çanta/handbag, Adl elbise/dress, Golden Goose sneakers/spor ayakkabı

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...