Thursday, 27 April 2017

Layering

Love your wardrobe even more during Spring and Fall seasons since you can get away with almost any kind of look as long as you choose the pieces that match correctly. That is even more fun as you can wear winter boots with a silk dress or you can wear high heeled stilettos with a cardigan with a belt emphasising your curves. I love cardigans, sweatshirts with bohemian skirts and boots with no tights.

Bahar aylarında giyinmek benim için büyük zevk zira kışlık ve yazlık parçaları birlikte kullanmamız için gereken tüm şartlar mevcut. "Çorapsız üşümüyor musun ya?" diyenlere havanın sıcaklığını, deri ceket fazla gelmesin? diyenlere akşam düşen sıcaklık derecesini gösterebilirsiniz. Kat kat giyinme modasına uymak için de harika bir dönem. Örneğin kolları volanlı bir bluzu yine çok moda olan süveterle giyip belinize de ince bir kemer takabilirsiniz.  

Kat kat giyinirken önemli detay vücut tipiniz. Örneğin göğüsleri büyük bir tipseniz, katları yukarıya çıkmanız sizi daha iri gösterecektir. Aşağıdaki örnekte olduğu gibi siz kemeri tek kata takıp onun üzerine bir ceket ile tamamlarsanız iri görünmeden katlı giyinmiş ilüzyonu yaratabilirsiniz.
Havalar hala bir soğuk bir sıcakken, renkli çoraplarla kombinlerinizi farklılaştırmayı deneyebilirsiniz.
Zayıflayınca gelişen bir heves olarak üst üste bluz giyme sevdam bence kombinasyonlarıma bir hareket katıyor ve ben bu farklılığı çok seviyorum :)
Bilekleriniz inceyse kısa paça pantolonlar, spor üstlerin altında çok güzel duruyor. Eğer ayak bilekleriniz kalınsa, İspanyol paça bir kot veya ütü izi olan uzun paçalı bir pantolon giyip o pantolonu, gömlek üzeri süveter ve bele bir kemer ile tamamlayabilirsiniz. (ayak bilekleri kalın olan vücut tipinde, vücudun üst kısmı daha incedir bundan dolayı o tarafta atraksiyon yapmaya yoğunlaşılabilir)

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...