Thursday, 9 March 2017

The Rise of Fishnets

Her yerde balık ağlarına sarılmış kadın görmekten bıkmadıysanız ve hatta bu trend'i sevdiyseniz, bu modanın kurbanı olmadan, şık görünmeniz için birkaç önemli tüyo ile karşınızdayım.


Desenli çoraptan nefret eden biri olduğum için, şu hayatta opak ve ince siyah çoraba alternatif olarak dolabımda her daim iki tip çorap bulunur. File ve minik puantiyelere sahip ince çorap. Durum bu olunca, bir anda patlayan file trendi sonrası kendimi çorapçılarda bekleme listelerine yazdırmak yerine, zaten kullandığım çoraplarım ile ben de otomatikman bu trende adapte olmuş oldum. Lakin burada ince detaylar, zarafet için altın değerinde, neredeyse her moda akımında olduğu gibi. Öncelikle, her zaman ilk tercih edilmesi gereken; minik filelere sahip olan modeller. Geniş fileli çoraplar ÇİRKİN. Ancak siz seviyorsanız, ki biliyorsunuz "I don't judge", o zaman bacağınızın inceliğine bakarak bu model ile doğru styling tercih etmenizi öneririm. Bacaklarınız ince ve muntazamsa sorun yok, zaten olabileceğinin en iyi hali ile giyebileceksiniz. Bileğiniz kalınsa, altına bileği kapatan ama yine de bacağa oturan bir postal, bileğiniz ince üst bacaklarınız kalın ise kalem etek altına stiletto ile bu tip çorabı giyebilirsiniz. Bir diğer trend olan içi tüylü terlikler de pantolon altından çıkan geniş file çorapla güzel duruyor. Benim yıllardır kullandığım bir diğer file çorap türü ise kreme çalan nude tonları. Bunlar nude stilettolar ile çok tatlı oluyor. Henüz bu rengi pek kadında görmemişken siz uygulayıp farklı olabilirsiniz. :)

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...