Wednesday, 1 February 2017

14 Şubat Hediyesi Denince...

Merhaba sevgilisine ne alacağı konusunda bana güvenen erkekler, Merhaba sevgilisine tek tek anlatacağına, wish list olarak direkt bu yazıyı önerecek hanımlar. Aşk dolu, hediye dolu Şubat ayına girdiğimiz bu 1 Şubat gününde, sizleri hediye ile alakalı dertlerden kurtaracak önerilerimle karşınızdayım. Bu listeyi hazırlarken birçok ürün ekledim, çıkardım çünkü bu yazıda amacım hem sıradan, klişe alternatif ve markaların esiri olmamak, hem de belirsizliğin hakim olduğu ekonomide beylerin cüzdanlarını fazla yakmamak ve onlarca alternatifle kafanızı karıştırmamak. İşte karşınızda kısa ve öz olarak mutluluk garantili hediyeler!


Smashbox Palette
smashbox1
Özellikle Snapchat'te, takipçilerimle interaktif şekilde iletişimde olduğum için biliyorum ki neredeyse her kadın makyaj konusuna çok meraklı. Her gün bana gelen ürün soruları, makyaj uygulama ile ilgili öneri talepleri ve daha birçok makyaj odaklı mesajdan dolayı artık biliyorum ki tester boy bir ürün dahi, kadınların yüzünü güldürebiliyor. Elbette siz sevgilinize tester almayacaksınız. Öyle bir şey alacaksınız ki, bir palet ile sevgiliniz hem kaşını boyayabilecek, hem cilt makyajını yapabilecek hem de gözlerine benim meşhur gölgeli makyajımı uygulayabilecek. Bunu görüp mutlu olmayan kadına bence bir sonraki hediyeniz krampon olsun. (göz deviren emoji)
smashbox2

Tara Folks'un Pratik Çantaları
TaraFolks
Ben Tara Folks'un bu yandan asılan çantalarını çok seviyorum ancak Sevgililer Günü'ne özel satışa sunduğu bilgisayar kılıflarına ise ayrıca bayıldım. Markanın hakiki İtalyan derisinden birçok modeli mevcut ancak minik ama farklı bir çanta hediye etmek isterseniz bu iki modeli şiddetle öneririm. Web sayfası www.tarafolks.com 'dan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Kadın Öyküleri
kitap1

Sevgiliniz, başarılı kadınlardan ilham alıyor, farklı kültürleri öğrenip harmanlayarak kendini geliştirmeyi seviyorsa, ona kah sehpasında dekorasyon amaçlı kullanabileceği, kah instagram'da kahve fotoğrafı dekoru olarak kullanabileceği, arada bir de bir iki sayfa okuyabileceği(bu cümle sarkastik yapıdadır) bu güzel kitaplardan birini hediye edebilirsiniz. Şaka bir yana, bu tip kitaplar kadınlar arasında çok popüler. Ben okuyan cinslerdenim ancak okumayı sevmiyorsa bile sevgiliniz, eminim ki bu kitaplara dalıp gidecek ve hatta kahve resmi çekmeyi dahi unutacak.
kitap2


Anya Hindmarch Deri Çıkartmalar
anya
Geçen sene saltanatını ilan eden Anya Hindmarch ve çıkartmaları, cool olmayı seven stil sahibi kadınların en sevdiği aksesuarlardan biri. Ben kendi Anya çantama kıyıp da yapıştıramadım bu deri çıkartmaları ancak daha sade ve artık kullanmayı düşünmediğim çantalarımı devamlı Anya'nın birbirinden espirili çıkartmalarıyla süsleyip onları geri kazanıyorum. Kalplerden mesajlara, harflerden şekillere birçok alternatif mevcut. Beymenlerde bulabilirsiniz.

Çok farklı olmasa da olur ama garanti olsun diyorsanız, elbette Fendi PeekaBoo çanta, Gianvito Rossi topuklu süet ayakkabı, Tom Ford'un koleksiyon parfümleri, Hermes bileklik gibi klasikleri es geçemeyiz :)

Zamanınız veya imkanınız yoksa unutmayın ki, sizi seven bir kadını, tek bir kırmızı gül dahi çok mutlu edecektir!

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...