Monday, 12 December 2016

Happy Birthday Stylishtimes!

blog bday
By November 2016, it has been 6 years since I have started my blog Stylishtimes.net. I am very proud that my blog is globally acknowledged and being followed by many people from around the world. I will continue delivering quality content and will keep working even harder to make you enjoy what you see every time you click on Stylishtimes.net! x, Ayshe
Kasım 2016 itibariyle bloğum 6. yaşını doldurdu. Dışarıdan kolay görünse de, her şeyi ile kendinizin uğraştığı bir yayını 6 sene boyunca aynı kaliteli içerik ile devam ettirmek gerçekten zor iş. Ancak ben sizin bu siteye olan ilginiz ve hem buradan hem sosyal medya hesaplarımdan göndermiş olduğunuz yorumlar sayesinde her yıl daha da motive oluyorum, daha da güzel işlere imza atmak için. 7.yaşımıza ilerlerken size daha da güzel içerikler sunmak için son sürat çalışıyorum. Siz de Stylishtimes.net 'e tıklamaya ve her hafta yayınlanan yazıları okumaya devam edin. Sizi seviyorum :)

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...