Thursday, 6 October 2016

The 23rd of September, 2016

dg1_
Birthdays are always special and one should be happy on that day no matter what. My previous birthday, again in Milan was actually a pretty terrible one and that day, I had promised myself to have a great day in birthday v2016 . Luckily, I kept that promise :) It was the 3rd day of Milan Fashion Week, a nice, sunny Friday and we had a nice lunch with my blogger/photographer friends Gamze, Kubilay, Fulya and Mert. The restaurant recommendation came from my friend Emre Belözoğlu who used to play for Inter Milan and without any surprise, the place was on point. (Santa Lucia restaurant very close to Duomo)
Doğum günleri her zaman özeldir ve ne olursa olsun, o gün mutlu olmak için vardır. Eskiye nazaran artık doğum günlerimi partilerle veya kalabalıkla kutlamıyorum ancak yine de mutlaka bir mum üfleyip sevdiklerimle güzel bir gün geçirmeye özen gösteriyorum. Bu sene yine geçen sene olduğu gibi bu özel gün, Milano Moda Haftası'na denk geldi. Ailemden uzak olsam da, yanımda moda ve blog sektöründen sevdiğim arkadaşlarımla Santa Lucia restoranda güzel bir öğle yemeği yiyerek yeni yaşımı kutladık. Bu güneşli, sıcacık Cuma gününde kutlamalar sadece bu kadar değildi elbet...
dg2_3

Öğle yemeği sonrası Prada ve Fendi showroomlarında, bir gün önce defilede izlediğim İlkbahar-Yaz 2017 koleksiyonlarını inceledikten sonra akşam Hogan firmasının verdiği yemekte, masaya gelen tiramisu üzeri mumu üfleyerek bu güzel günü noktaladım. Ayrıca otelime gelen çiçekler ve Gucci'nin şampanyalı çikolatalı kutlamaları da 23 Eylül 2016'yı unutulmazlar arasına soktu. Bu seneden oldukça umutluyum zira yeni yaşımın ilk günü, huzurlu ve oldukça mutlu geçti. Umarım en kötü günüm böyle olur ve önümüzdeki 23 Eylül'ü de yine sağlıklı ve mutlu şekilde kutlarım.
dg3_
dg4

Zara dress&shoes/elbise&ayakkabı, Fendi handbag/çanta,
Vita Fede bracelets/bileklikler, Apples&Figs earring/küpe


No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...