Friday, 7 October 2016

My Favorites at the Galleria

1
Duomo tarafına giden herkesin defalarca gördüğü Galleria, içindeki cafe ve mağazalarla tüm turistlerin ilgi odağı. Belki de bu sebeple, içindeki cafe ve restoranların oldukça ticari olduğunu düşünüp pek yüz vermesem de, arada bir yemek için Savini'yi, kahve içmek için de Gucci'nin cafesini tercih ediyorum. Mağazalarda ise durum biraz farklı. Önceleri alışveriş için burayı pas geçip direk Via Montenapoleone'ye giderken artık önce buraya bakıyorum zira burada bazı markaların farklı ürünlerini bulabiliyorsunuz. Hangileri mi? :)
3
Öncelikle buradaki Louis Vuitton, benim için markanın Milano'daki en iyi mağazası. Üst katı oldukça geniş ve özellikle ayakkabı konusunda Milano'daki en geniş koleksiyonu sunan LV diyebilirim. Galleria'daki Prada da yine diğer mağazalarda bulamayacağınız parçaları karşınıza çıkarabiliyor kimi zaman. Bu kış sıkça göreceğimiz Prada minik postacı çantalarının asker yeşilini koskoca Milano'da sadece bu mağazada gördüm. (almadım) (pişmanım) (yazar şu an ağlıyor). Ve pek tabii ki Galleria'nın Duomo'nun tam aksi tarafındaki çıkışında yer alan Borsalino... Benim gibi bir şapka tutkunuysanız bu meşhur markayı zaten biliyorsunuzdur. Bu küçük mağaza, markanın otantikliğini insana iyice hissettiren cinsten.
5_
2
Pinko leather jacket / deri ceket, Stella McCartney handbag/çanta,
Zara skirt/etek, Stuart Weitzman boots/çizme

Photos by Emircan Söksan

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...