Thursday, 8 September 2016

Trend Alert: Choker

IMG_0214

İlkbahar'dan beri moda dünyasını kasıp kavuran choker denen boyun tasmaları, bu sezon itibariyle hem ulaşılabilir modayı sunan H&M, Zara gibi mağazalarda, hem de pırlanta ve altın gibi alternatifleri ile kuyumcularda yerini aldı. Ambalajları genelde kapalı olduğu için deneyerek almak biraz zor olsa da, cilt renginiz, saç kesiminiz ve saçınızın rengi dahi size yakışacak choker'ı belirleme konusunda rol oynuyor. O sebeple tavsiyem, almadan önce mutlaka denemeniz, deneyemiyorsanız en azından altın renk veya gümüş renkli detaylardan hangisi size daha çok uyacak bunu herhangi bir kolyenizi tasma haline getirip denemeniz.
Chokers have been around for quite some time but in Fall season, they are even more reachable since Zara, H&M and many other high street stores have started offering many different alternatives. My most important advice would be being careful about the details since gold doesn't fit well for different skin/hair colors or silver detailed black chokers might not look as nice as you would expect on you so give a try first and then enjoy every day :)
IMG_0204
choker
IMG_0420

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...