Wednesday, 28 September 2016

Fendi SpringSummer 2017 - Milan Fashion Week

fendi8
Gigi Hadid
Fendi benim Milan Moda Haftası'nda her seferinde büyük bir hevesle katıldığım bir defile zira Karl Lagerfeld'in yaratıcılığını eğlenceli şekilde, giyilebilir parçalarla ifade ettiği muhteşem parçalar izleme imkanı veriyor. O sebeple saat 12 sularında Via Solari'nin yolunu tuttuğumda, defile girişindeki müthiş kalabalığı ve davetiyeden ipucu aldığım şov alanı dekorasyonu ile ilgili git gide heyecanlanıyordum. Bir sonraki yazımda defile giriş çıkışı ve benim kıyafetimle ilgili bolca bilgi alabileceksiniz ama önce benim defilede yakaladığım kareler ve koleksiyonla ilgili yorumlarım :)
fendi2
Karl Lagerfeld - Silvia Fendi
fendi12
Bella Hadid

fendi11
fendi10
fendi9
Pastel renklerin hakim olduğu koleksiyonda şifonlar, hafif baskılı brokarlar ve yumuşak fırfırlar öne çıkıyor. Bu bahar esintisini yansıtan parçaları tamamlayan topuklu lastik ayakkabılar ise tezatın güzelliğini vurgular cinsten. Pastel pembe olana göz koydum bile.
fendi15
fendi7
Çantalarda geçen yazda öne çıkan çizgi trendi yine hakimiyetini sürdürüyor. Ayrıca çantalarda farklı sap kullanma trendinin öncüsü Fendi, bu sene çıtayı ayrı bir seviyeye taşıyarak, sapların kenarlarında da dalga efekti kullanmış.
fendi4
fendi6
Stylingde dudaklarda simler ve saçlarda farklı lastik tokalar dikkati çekiyor. Günlük hayatta ne kadar uygulayabilirsiniz bilemem ama ben ucundan yakalamayı düşünüyorum :)
fendi14
fendi1

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...