Tuesday, 13 October 2015

My Collaboration with Mango

Eylül başında beni oldukça tatlı bir heyecan bekliyordu. Çok sevdiğim, dünyanın en meşhur hazır giyim markalarından Mango ile harika bir işbirliği konusunda anlaşmıştık ve bunun için oldukça yoğun bir çalışma içine girmiştik firma ile birlikte. Mango'nun 1 Eylül'de Esma Sultan'da yapacağı defileye, stil sahibi olan 10 arkadaşımı davet edecek ve onlara Mango'nun defile koleksiyonlarından seçtiğim özel parçaları hediye edecektim. Misafirlerim için hediye seçimi yaparken mağazada ve defile günü backstage'de yanımda Şamdan Plus dergisi vardı ve bu esnada hem güzel çekimler yaptık hem de benimle detaylı bir röportaj yaptılar.
I am very happy to share with you the details of my collaboration with Mango in the beginning of September. I have invited 10 special guests to Mango runway Show which was on the 1st of September and chose gifts for them to wear at the Show which was a great adventure. Before the runway Show, we entered the backstage and I introduced my guests with Ana Beatriz Barros. During my styling journey at Mango store and at the backstage of the runway Show, the famous magazine Samdan Plus team was with me and they took great photos to use in the pages of their 6-page interview with me. Here are the photos from my team's camera! (The in-store photos belong to Samdan Plus)
Berrin Okçu - Zeynep Köseoğlu - Ayşegül Uluç - Ana Beatriz Barros - İdil Tatari - Evelize KosifI am wearing Mango suede dress, Bulgari handbag, Gianvito Rossi shoes
 

Mağazadaki fotoğraflar için Şamdan Plus dergisine teşekkür ederiz.

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...