Wednesday, 29 July 2015

Simdisenincom on Sale

Birçoğunuzun hatırlayacağı üzere iki sene önce Simdisenin.com isimli bir e-ticaret sitesi açıp bir idealimi gerçekleştirmek istemiştim. "High fashion" denen büyük moda evlerinin ikonik parçalarının, bir veya iki kez giyilip dolabın bir köşesinde beklemesindense, birkaç tur daha atarak, ilk sahibinden sonra başka insanlara da mutluluk katmasına ve bu sayede, bütçesi kısıtlı moda severlerin de tasarımcı ürünleri giyebilmesine imkan vermek benim en çok inandığım düşüncelerden biriydi. İşte bu amaçla Simdisenin.com isimli siteyi kurdum. İlk başta sadece vintage olacak, bir kez veya hiç giyilmemiş tasarımcı elbiseleri ve ayakkabıları ile başlayan sürece, zaman içinde gelen talep doğrultusunda önce Pinko, Patrizia Pepe gibi markaların outlet mağazası eklendi ve daha sonra benim yurt dışından kendi ellerimle seçtiğim sıfır elbise ve tuvaletler... Şu anda outlet ve ikinci el butiklerimiz kapandı ancak sıfır elbiselerden elimizde bedeni tek kalmış olanlara inanılmaz oranlarda indirim uygulayıp size sunuyoruz. Web sitesinin yeni versiyonu yapılıyor ancak Simdisenin'in Instagram ve Facebook sayfalarını (ikisinde de @simdisenincom) takip ederseniz indirime giren ürünleri görüp tükenmeden email ile sipariş edebilirsiniz.
 
Bugünkü stil paylaşımımdaki elbisem de Simdisenincom sıfır elbise butiğinden dantel ve drapeli bir straplez elbise. Tamamlayıcısı ise elbette yeni Gianvito Rossi ayakkabılarım :)

Elbise Simdisenincom markası, ayakkabılar Gianvito Rossi

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...