Tuesday, 26 May 2015

ZeyziStyle

 My sister, Zeynep Köseoğlu, started her own venture on photo styling after years of design and advertising experience. She has studied advertising and fashion design at university therefore she has the know-how, great eye and natural taste for anything visual. You can follow her work on instagram @zeyzistyle .
Bugün size kardeşim Zeynep Köseoğlu'nun yeni girişiminden bahsetmek istiyorum. Reklamcılık ve moda tasarımı alanındaki bilgisi ve tecrübesini, styling gözü ile birleştirerek photo styling işine ilk adımını attı ve bu konuda çalışmalara başladı. Özgeçmişini merak ediyorsanız kendisi Bilgi Universitesi Reklamcılık ve ünlü moda okulu La Salle'in Moda Tasarımı bölümlerinden mezun. Bu teknik bilgi ve eğitimlerine ek olarak kendisi gerçek bir trendsetter. Kendi öğrencilerime de her zaman söylediğim üzere, zevk ve göz sonradan edinilecek şeyler değil. Doğuştan sizinle olması gereken yetenekler. Tüm bunları birleştirdiği çalışmalarını hazırlıyor ancak henüz çok azını sizlerle paylaşıyor. Kendisini instagramdan takipte kalın derim :) @zeyzistyle
 


Abercrombie denim jacket, Zara dress, Proenza handbag, Valentino sneakers

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...