Monday, 6 April 2015

Last Week

Bugün sizleri geçen haftama bir yolculuğa davet ediyorum. Geçen haftanın benim için en tatlı olayı, Nisan sayısı çıkan aylık dergilerden, Cosmopolitan'daki dört sayfalık Milano Moda Haftası yazımı okumak idi şüphesiz. Her zamanki gibi yine tüm fotoğrafları benim çektiğim ve valizimi hazırlamaktan Milano'ya vedama kadar tüm detayları size aktardığım bu yazıyı okumak için Cosmo Nisan sayısını almayı unutmayın. Bunun dışında, bu hafta yine onlarca toplantı ve birçok lansman vardı takvimimde. Çok sevdiğim Arzu Abla'mın yani Arzu Sabancı'nın Pinko için hazırlamış olduğu koleksiyona ise ba-yıl-dım.
Today I am inviting you to visit my last week and share my great memories. A day in Karaköy, attending launch events of Arzu Sabancı for Pinko and Dilek Hanif x Koton capsule collections, having brunch with friends and a very happy moment for me. Reading my 4-pages-long article on Cosmopolitan magazine about my Milan Fashion Week diary.
 
Ayşegül Uluç - Arzu SabancıNo comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...