Thursday, 8 January 2015

Men's Fashion back on Stylishtimes

 Here is the first news of 2015! From now on, Stylishtimes.net will be featuring men's fashion; with special fashion photo shoots and interviews with stylish men around us. Our goal is to present you wearable looks that all men can easily apply to their daily styles. I hope you like the first look of our photo shoot and wait for more men's styles in the coming weeks.
2015'in ilk Stylishtimes haberini bugün açıklıyorum :) Uzun zamandır erkeklerden gelen yoğun talebe karşı daha fazla dayanamadım ve blogda Erkek Modası bölümünü açmaya karar verdim. Blogumu açtığım ilk senelerde, beğendiğim erkek stillerini sizlerle paylaşıyordum. Yakın zamanda da Best Life dergisindeki erkek modası sayfam çok ilgi görünce, blogda haftada bir erkek modasına ilişkin paylaşımlar yapmanın yerinde olacağı kanısına vardım ve hemen işe koyuldum. Stylishtimes ekibi olarak, erkeklere günlük hayatlarına hemen uygulayabilecekleri, giyilebilir kombinler yapmayı hedefledik ve ilk moda çekimimizi geçen hafta gerçekleştirdik. Bugün ilk look'u sizlerle paylaşıyoruz. Bundan sonra her hafta farklı look'lar ve stiline bayıldığımız erkekler ile moda üzerine yapacağımız röportajları burada bulabileceksiniz.
TopShop (Topman) ceket, t-shirt, H&M pantolon, Hogan ayakkabı

Styling by Ayşegül Uluç, Ayden Özder, İrem Pusal, Bahar Akyol
Photos by Ayşegül Uluç
Model: Can Küçük

1 comment:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...