Thursday, 1 January 2015

Hello 2015!

2015'in ilk gününden herkese mutlu bir merhaba! Bu senenin ilk stil yazısının biraz gösterişli olmasını istedim, bu sebeple Mulaj Mücevher için düzenlemiş olduğum davette giydiğim kıyafeti ve mücevherleri paylaşmaya karar verdim. Bu davetten tüm fotoğraflar çok yakında blogda olacak, dolayısıyla davetlilerin de kıyafetlerini yakından inceleme imkanı bulacaksınız.
Bu özel gün için ne giyeceğimi düşünürken, kısa paça, dar kesim Frow Design pantalonum geldi aklıma. Genelde elbise giymeyi tercih ediyorum özel günlerde ancak, pantalonun vermiş olduğu enerjiyi de ayrı seviyorum açıkcası. Giymeyi arzu ettiğim bir diğer parça ise Nueve Collection'ın bana yılbaşı hediyesi olarak hazırladığı siyah bluz idi. Bluzu gördüğümde zaten aşık olmuştum, giydiğimde ise hayatımın geri kalanını onunla geçirmek istedim. Bu kombini tamamlayacak mücevher konusunda oldukça şanslıydım zira Mulaj'ın her tasarımı ayrı ihtişam ve güzellikte. Zümrüt damla küpelerim ayrı, pırlantalı bilekliğim ayrı güzellikteydi gerçekten. "İyi ki almışım" dediğim Gianvito Rossi süet/file ayakkabılarım son dokunuşu yaptı ve o gün davetime gelen her arkadaşım, o günkü look'uma bayıldı. Umarım siz de beğenirsiniz :)
Bol fotoğraflı bu yazı ile hepimize sağlıklı ve mutlu bir sene diliyorum.

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...