Thursday, 11 December 2014

Sun on Me

 Latte Magazine December issue is about to be published and I am happy to finally share with you my favorite look from the photo shoot we did for the magazine. Our theme was the New Years but obviously, we interpreted the usual chic look in our own way. While doing the styling, I wanted to combine the girly college look with some sexiness, as in the 60's. "Pony tail, hair band, ribbons and bow" meets "mini skirt, very high heels and above the knee socks". The photo shoot took place at Santral Istanbul, the main campus of Bilgi University. Thanks a lot to Latte team as we had so much fun during the shoot and the result came out just perfect.
İstanbul Bilgi Universitesi öğrencilerinin hazırladığı moda dergisi Latte'nin Aralık sayısı için bir moda çekimi yapma kararı aldığımızda düşündüğüm ilk konsept, yılbaşı akşamı giyilebilecek kıyafetleri farklı tarzda yorumlamak ve konuyu payetli mini elbiseden daha farklı bir noktaya taşımak oldu. Birbirinden farklı tarzda, geleneksel yılbaşı kıyafetlerinden oldukça farklı ancak giyilebilir bu 3 look'u hem dergide (yayınlanmak için eli kulağında) hem de burada görebileceksiniz. Bugün sizlerle paylaştığım ilk look'u oluştururken, 60'ların "girly" stilini biraz seksapel ekleyerek güncele taşımayı amaçladım. Bebe yaka saten palto, yakası boncuklu önü fiyonklu elbise, at kuyruğu saç ve kadife taç ile başlayan görünüm, aşağı indikçe diz üstü çorap ve yüksek topuklu bot ile dengeleniyor. Santral İstanbul'da yaptığımız çekimler esnasında, yağmur ve soğuğa karşı verdiğimiz savaşta benimle beraber ıslanan, yorulan ve sonunda harika bir iş çıkaran Latte ekibini buradan tek tek öpüyorum.

Machka Ceket/coat & Elbise/dress, Zara boots/bot

Photos by Demet Açıkgöz (Latte Magazine)

1 comment:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...