Wednesday, 3 December 2014

Mary-Jane Under Lace Attack

Bazı parçalar çok sevilir ve ne giyeceğimize karar veremediğimizde aklımıza düşen ilk parça olur. Benim bu jokerlerimden biri Louboutin Mary-Jane'lerim, bir diğeri de Nueve tasarımı eteğim. Geçen gün bu iki favori parçayı birlikte kullanmaya karar verdim. Etek ucu dantelli bu eteğimi, genelde sivri burun süet ayakkabılar ile kullanıyorum. Derinin parlaklığını yumuşatan, eteğin dantel detaylarını vurgulayan bir kullanım olması açısından. Bu seferki kombinasyonum, stilde benim gibi sadelik ve denge arayanların gözünü biraz yormuş olabilir ancak bazen farklılık iyidir, bizi dinç tutar. Siz de stil konusunda denemekten korkmayın. Elbette benim meşhur altın kuralımı unutmadan... Deneysel çalışmalarınızı look'un bir bölümünde kullanıp diğer kısımları her zamanki denge ve sadelik çerçevesinde tamamlayın.
Everyone has some favorite life-saving pieces as a cure for the indecisive long hours in front of the wardrobe. For me, my Louboutin Mary-Jane's are the perfect heels since you can just wear them & leave home naked and all eyes will be on them. My Nueve skirt likewise is a great piece to combine with suede heels and long jackets. Few days ago, I decided to wear both these items in the same look. In order to avoid too many messages in one look, I kept the rest easy. That is the most important silent rule in style. Do not overdo it!


 

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...