Monday, 8 December 2014

Epos7 Charity Ball

Sosyal medya hesaplarımı takip eden okuyucuların görmüş olduğu üzere, Çarşamba akşamı, Epos7 derneğinin Raffles Otel'deki balosuna katıldım. Ben, arkadaşlarım ve tanıdığınız birçok isim o geceden fotoğraflar paylaştı geçen hafta. Ben de, bu kadar paylaşımı görüp de Epos7 Derneği'ni yakından tanımak isteyenler vardır mutlaka diye düşünüp sizlere derneği biraz anlatmak istedim.
Epos7, etnik ve popüler sanat eserlerinin korunması, tarih, sanat, arkeoloji ve kültür bilincinin geliştirilmes ve sanat eserlerinin  restorasyonu amacına yönelik çalışmalar yapmak amacıyla kurulmuştur. Kurucuları arasında Zafer Kozanoğlu ve Arzu Sabancı gibi önemli isimlerin olduğu derneğin yönetimi ve çalışma grubunda Esra Dalgıç, Aslı Şen ve Tuğana Savgı gibi çok sevdiğim arkadaşlarım bulunmakta. Dernek, restorasyon çalışmalarının yanı sıra bilgilendirici birçok konferans da organize ediyor. Geçen hafta düzenledikleri yardım balosunda ise Stratonikeia Antik Kenti'nin saklı güzelliklerini tanıtmayı amaçlamışlardı. Hepimizin hem bilgilendiği hem de dostlarımızla bir araya gelme fırsatı bulduğumuz bu akşam gerçekten çok güzel geçti. Emeği geçen herkesi tekrar kutluyorum ve sizleri geceden fotoğraflar ile başbaşa bırakıyorum.

 
 
Gecenin parti kısmında, dernek baskan yardımcısı Arzu Sabancı, DJ'lik performansı ile herkesi coşturdu :)

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...