Friday, 14 November 2014

Yesterday

 Katılmam gereken birçok lansman ve davetin olduğu dün, güne erken başlayıp, sabah bilgisayardaki işlerimi halledip öğleden sonra da ziyaretlerimi gerçekleştirerek kendime bir moda ziyafeti çektim.Önce House Otel'deki pop-up store'a uğrayıp çok tatlı Fransız genç tasarımcılarla tanıştım, sonra Polar Moda'daki J.Mendel koleksiyon tanıtımına katıldım. Bu yoğun günü, Harvey Nichols'ın davetlisi olarak İstanbul'a gelen ünlü ayakkabı tasarımcısı Brian Atwood ile tanışarak sonlandırdım. Tüm bu koşturmamda sevgili arkadaşım Etel Baler de benimleydi. Kendisiyle yeni koleksiyonları incelemek ve sohbetlerimiz her zaman çok keyifli. :) Herkese mutlu ve güzel bir hafta sonu dilerim!
Yesterday was a very hectic day with lots of events to attend. The major ones were the J.Mendel trunk show at PolarModa and meeting Brian Atwood at Harvey Nichols Istanbul. I wish you all a happy weekend! xoxo
Brian Atwood - Ayşegül Uluç

Etel Baler - Sevim Uyar - Ayşegül Uluç


No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...