Wednesday, 8 October 2014

Sunday in London

Eylül ayında, Londra Moda Haftası için gittiğim Londra'da defilelerden arta kalan zamanlarda uzun zaman görmediğim arkadaşlarımla görüşüp Londra ile hasret gidermeye çalıştım. 2006 yılında London Business School'da okumam sebebiyle benim için ikinci bir ev haline gelen Londra'nın tahtını Paris çaldı çalalı, Londra bana biraz küskün. Bundan dolayı, bu seyahatime birkaç gün ekledim ve Londra'da yapmayı sevdiğim aktivitelere zaman yaratmış oldum. Knightsbridge'den Chelsea ve South Kensington'a yürüyüş, güzel bir Pazar brunch'ı ve ardından Moda Haftası'nın düzenlendiği Somerset House'a gidip toplantılarımı gerçekleştirmek oldukça keyifliydi. Tüm bunların yanında, bir başka önemli görevim daha vardı Londra'da. Marie Claire dergisi Ekim sayısındaki sokak stili sayfalarım için malzeme toplamak. Tüm moda haftaları içinde en cesur durak olan Londra'da bu hiç de zor olmadı. (Dergi çıktı, Londra ve Milano izlenimlerim için Ekim sayısını almayı unutmayın:) Şimdi sizleri, Londra'daki Pazar günüm ile başbaşa bırakıyorum :)


2005 yılında, Northwestern Universitesi Kellogg Business School'da pazarlama okurken tanıştığım ve o günden beri hiç kopmadığım arkadaşım Muj'a, tüm gün benimle Londra'yı arşınladığı, kameramı taşıdığı ve fotoğraflarımı çektiği için çok teşekkürler :)

Mango blouse/bluz, Zara skirt/etek & boots/çanta, Dior küpe/earrings, Balenciaga handbag/çanta

1 comment:

  1. çok şıksın canım :) londra her zaman iyi fikirdir :)

    http://samiraslifeandstyle.blogspot.com.tr

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...