Wednesday, 1 October 2014

How I Started September

Londra ve Milano Moda Haftası seyahatlerim ve oradan yaptığım paylaşımlar sebebiyle, Eylül başından kalma bu look'u sizlerle ancak paylaşabiliyorum. Bildiğiniz üzere, kaliteli parçalara yatırım yaparsak yıllar boyu giyeriz. Stilin altın kuralı bu benim için. Üzerimde görmüş olduğunuz Vakkorama elbiseyi, yaklaşık 3-4 sene evvel aldım ancak o günden bu güne kaç kere giydiğimi ben bile sayamadım. O derece kullanışlı ve şık bir parça. O akşam babamın doğumgünü yemeği olduğu için biraz parıltı katmak istedim ve babetle bile giyilebilecek bu elbiseyi Miu Miu parlak ayakkabılarım ve Prada küpelerimle tamamladım.
I like investing in high quality pieces and wearing them for many years. This Vakkorama dress has been one of my favorites and I really couldn't keep count how many times I had worn it. As I was going to my father's birthday dinner, I wanted to add a little bit of glamour and finished my look with Miu Miu glitter shoes and Prada earrings.

1 comment:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...