Monday, 27 October 2014

Energy

As you probably have noticed so far, I am more of a dress/skirt person rather than jeans and heels. However, my style depends on my mood of that particular day, therefore, if I feel for it, I will definitely wear jeans and heels. Last week, I made that combo with my new Zara blouse and finished my look with my matching Bulgari handbag&bracelet and Hermes double tour Kelly bracelet. These Louboutins are also new by the way, perfect for wearing under any color.
Şimdiye kadar büyük ihtimalle farketmişsinizdir; en sık giydiğim parçalar elbise veya etekler. Günlük hayatta babet veya düz botlarla tercih ettiğim etekleri, bir davete gidiyorsam topuklu ayakkabılar ile tamamlıyorum. Oysa kot pantalon altı topuklu ayakkabı, kombini en rahat alternatif. Ben de geçen hafta ne giyeceğime dair fikrim olmayan bir sabah evden çıkarken Gap kotum ve Christian Louboutin ayakkabılarımı, Zara bluzum, Hermes bilekliğim, Chanel küpem ve Bulgari çanta&bileklik ile tamamladım. Normalde birebir uyumlu parçaları birlikte kullanmaktan hoşlanmasam da, aylarca her yerde arayıp sonunda Milano'da bulduğum zümrüt yeşili Bulgari çantamla aynı renkteki, sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü hediyesi olan Serpenti bilekliği takmadan edemedim. Herkese güzel bir hafta dilerim. Umarım bu bol resimli yazı sizlere biraz olsun ilham verir.


2 comments:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...