Thursday, 2 October 2014

23 September 2014

 Doğumgünlerinin insan hayatının en önemli günü olduğuna inananlardanım. Birçokları için evlilik tarihi, yılbaşı, bayramlar önem taşır ancak benim için doğum hepsinden özel, bambaşka bir tarih. Bunu özellikle yeğenim doğduktan sonra çok daha iyi anladım. Doğumun mucizesi, her sene özel şekilde kutlanmayı hakediyor. Özel şekilde kutlamak illa büyük bir parti vermek veya günlerce eğlenmek anlamına gelmiyor. O an yanınızda olmasını istediğiniz yakınlarınız ve ailenizle, doğumunuzun -bilmem kaçıncı- yılını kutlamak, yeter de artar bile. Benim bu seneki doğumgünüm de sevdiğim türde; yakın arkadaşlarım ve ailem ile sade ama zevkli kutlamalar ile geçti. Öğlen kızarkadaşlarımla yemek, sohbet ve pasta, akşam üzeri Bulgari'nin özel daveti & bana yaptıkları zarif jest ve akşamında aile ile güzel bir yemek. Annemle arka arkaya doğduğumuz için o akşam aile yemeğimizde ikimizin de doğumgünü kutlandı ve gerçekten çok keyifli oldu. Bugün sizlerle 23 Eylül 2014'den sevdiğim kareleri paylaşıyorum. Bol fotoğraflı bir yazıya hazır olun :)
Here are some of my favorite photos from 23rd of September, my birthday :) Celebrating my birthday with close girlfrieds at lunch, then having cocktails at Bulgari event, and in the evening, celebrating double birthday (Mom&me) with my family was really great :)


Altuzzara dress/elbise, Gianvito Rossi shoes/ayakkabı, Bulgari handbag/çanta
Goodluck TV'ye bu tatlı sürprizleri için çok teşekkürler :)

1 comment:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...