Thursday, 18 September 2014

London Fashion Week - Burberry Prorsum

 Monday morning, I woke up very happily since it was the day of Burberry Prorsum runway show. I spent the weekend in London for the Fashion Week but Burberry show is the most important one amongst other shows and I was the only Turkish blogger who was invited to this event. Very exciting, isn't it? Here is a long post with many photos including Anna Wintour, Olivia Palermo and Elena Perminova. Enjoy! :)
 Pazartesi sabahı hayatımın en özel sabahlarından biriydi zira o gün, Burberry Prorsum defilesi vardı ve ben Türkiye'den davet edilen tek blogger idim. Bu mutlulukla hemen hazırlandım ve Kensington Palace Gardens'ın yolunu tuttum. Bu özel davette beni en çok şaşırtan gram izdihamın olmaması ve organizasyonun gayet düzenli olmasıydı. Yıllardır Paris Moda Haftası'na katılan ve hafta sonu Londra Moda Haftası'nda birçok defileye katılmış biri olarak kaosa alışkındım ancak Burberry Prorsum kalabalık ve büyük bir defilede izdiham olmamasına oldukça şaşırdım. Defile alanına erken gitmenin avantajını kullanıp bir sürü resim çektirdim ve birçok ünlüyü de fotoğraflama imkanı buldum. Bu yazıda benim, kıyafetimin, defilenin, Anna Wintour, Elena Perminova gibi ünlülerin ve kulisteki en güzel anlarının fotoğraflarını bulabileceksiniz. Bol fotoğraflı bu blog postunu seveceğinizi umuyorum :)
 

Ayşegül Uluç - Elena Perminova
 

1 comment:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...