Sunday, 7 September 2014

Fendi in Red

 This dress might be one of my favorite but one of the least worn dresses in my wardrobe. A great investment as it is Fendi and a great combo with my Jimmy Choo sandals as the belt of the dress and the shoes are in exact same leopard. So I had to wear them to one of the last big event of summer; the Mango show. YSL clutch and Bulgari serpenti bracelet were my final touches. I obviously had to share the details of this outfit with you but as that day was a real chaos with many things going on, I couldn't do a photo shoot but I gathered some of my photos from press and turned them into a blog post. Genious, right? :)
Bu Fendi elbise, dolabımda olan en çok sevdiğim ancak en az giydiğim elbiseler arasında ilk üçe girer. Üstelik, dolabımın demirbaşı, belki de en çok giydiğim yaz ayakkabım olan Jimmy Choo'larımın leopar deseninin, bu elbisenin kemeri ile birebir aynı olması sebebiyle bu elbise daha sık giyilmeyi haketmiyor mu? Bu önemli detayı taçlandırmak için, elbisemi yazın son büyük davetlerinden biri olan Mango defilesine giydim ve sonuçtan büyük mutluluk duydum. Elbisenin rengi oldukça canlı ve modeli detaylı olduğundan, aksesuarı sade tuttum ve siyah sade Saint Laurent porföyüm ile Bulgari Serpenti bilekliğimi tercih edip olayı kapadım. (Artık kulağıma yapışık gezen Dior küpelerin metalik olanları da elbet benimleydi) O günün feci koşturmalı yoğun bir gün olduğu gerçeğinden dolayı, güzel bir blog çekimi yapamadım ancak, bu çok sevdiğim elbisemi sizlerle paylaşmak için basında çıkan bazı fotoğraflarımı derledim ve ortaya güzel bir blog post çıktı. Umarım Pazar akşamının kasvetini biraz olsun renklendirebilmişimdir :)


 

Me and my big smile :p
 Photo credit: HTKulup & Goodluck TV

1 comment:

  1. Wonderful dress and shoes!

    http://beautyfollower.blogspot.gr

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...