Monday, 4 August 2014

Cesme Visual Diary

 Bayram tatilimi Çeşme'de geçirdiğimi bir önceki yazımda anlatmıştım. Büyük bir grup olarak gittiğimiz Çeşme'de 7800 otelde kaldık ve gündüzleri bayram kalabalığında beachlerde harap olmamak için otelin güzel denizinin tadını çıkardık. Elbette buraya da dışardan gelenler olduğu için deniz faslında öğleden sonraları devamlı bir aksiyon vardı. O yüzden ben, sabahları erken kalkıp denize tek başıma girmenin keyfini çıkardım. Bu yazımda bir sürü fotoğraf ile neler yaptığımı yakından görebileceksiniz ancak önemli notlar olarak, 7800'ün yemeklerini, Mancar Restoran'ın ambiyansı ve lezzetlerini, Alaçatı'da akşam üzeri kızlarla içtiğimiz kahvenin ve sohbetin tanıdını, Ferdi Baba'daki katmerin lezzetini unutamıyorum.
I spent my holiday break in Çeşme which is a town very close to Izmir. We stayed at 7800 Hotel which is great in design, service and food and explored the cafes and restaurants in different parts of Cesme. In this post, you will see many-many photos from this trip.
#middaycoffee için malzeme boldu Çeşme'de :)
 
Teyzem bizi ziyarete gelince yegenler ve teyze selfie'si çekmeden duramadık :)/ My aunt & my sister


Hayatımda yediğim en güzel profiterol 7800'de

Çok sevdiğimiz arkadaşlarımız Tugba ve Emre

Yemek öncesi kızlarla Alaçatı'da ufak bir alışveriş turu ve dünyanın en tatlı mekanında sakızlı Turk kahvesi keyfi

Mancar Restoran'ın yemekleri de dekorasyonu da harika


No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...