Tuesday, 8 July 2014

Girls in the City

 This weekend, with a last minute decision, I again went to Bodrum :) This month, I spent every weekend there and I cannot complain at all. Yesterday morning I arrived in Istanbul and rushed to Zorlu Center in order to meet my sister Zeynep and friends Etel, Tugana and Melisa for lunch. After lunch, I went to Akasya Mall in order to meet William Lauder, the President of Estee Lauder group. Taking photos were not allowed, that's why can't publish my photos with him but I can say the new MAC and Jo Malone stores in Akasya are amazing :)
Bu hafta sonu, yine bir son dakika kararı ile Bodrum'a gittim. Bu ayın her hafta sonunu Bodrum'da geçirdim ve bundan dolayı inanılmaz mutluyum :) Dün sabah uçağı ile İstanbul'a geldikten sonra kardeşim Zeynep ve arkadaşlarım Etel, Tuğana ve Melisa ile öğle yemeği buluşmamız için Zorlu'ya gittim. Orada, en az benim kadar fotoğraf çekmeyi seven Tuğana, kombinimi ölümsüzleştirmek istedi ve fotoğraflarımı çekti :)))
Zorlu'daki güzel sohbeti bırakıp, MAC ve Jo Malone mağazalarının açılış davetine katılmak ve Estee Lauder grup başkanı William Lauder ile tanışmak üzere Akasya AVM'ye gittim. Maalesef bu davet basına kapalı olduğu için fotoğraf paylaşamıyorum.

Etel Baler - Melisa Kanatlı - Ayşegül Uluç - Tuğana Savgı - Zeynep Köseoğlu

1 comment:

  1. You look lovely. Gorgeous dress :)

    Take care,
    Daniella xox

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...