Wednesday, 14 May 2014

Pencil Mini

Even though everyone tells me that I better wear mini skirts everyday, I can't stop wearing pencil skirts. I try to choose colorful ones or different leather colors in order to add some spice into it. In the middle of countless pencil skirts in my wardrobe, I found myself looking for something else. Right at that moment, I was lucky to find this Nueve skirt which was both mini and pencil. Very cool, isn't it? :))) Like a miracle, I had an exact matching shirt in my wardrobe which was bought at one of my Chicago trips from Ann Taylor. Final touch was my fav Jimmy Choo's and Voila! x
Etrafımda birçok sevenim bana devamlı mini etek giymemi söylüyor ancak benim gönlüm kalem eteklere sımsıkı bağlanmış bir kere. Yaşıma uygun olsunlar diye üzerinde araba olanından tutun da renk renk deri olanlarına kadar her çeşidini giyiyorum. Ancak insan gerçekten bir süre sonra daha farklı bir şeyler istiyor. Bu düşünceler içinde dalıp gitmişken karşıma Nueve tasarımı bu görmüş olduğunuz etek çıktı. Hem mini hem kalem etek olarak gönlümü fetheden bu eteğin bir de şeritlerindeki renkler, birkaç sene evvel Chicago'dan aldığım Ann Taylor gömlekle birebir tutmasın mı? Jimmy Choo'larım ile de son dokunuşu yaptıktan sonra yeni bir güne hazırım :)

1 comment:

  1. Ayşegül burdan sana ıslıklar yolluyorum müthiş görüntü!!

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...