Tuesday, 27 May 2014

Lost in Lace

 Blogumu yakından takip edenlerin bildiği üzere, Good Luck TV için hazırlayıp sunduğum "Ayşegül ile Stil ve Yaşam" programının ilk bölümü yaklaşık 2 hafta önce yayınlanmıştı. Programın 2.bölümünde bir konuk ağırlamak istedim ve stili çok beğendiğim sevgili arkadaşım Yasemin Taciroğlu ile keyifli bir sohbet yaptık. Bu programı şu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Roportaj günü için aslında bambaşka bir kıyafet planlamıştım ancak sabah uyandığımda, içimden kırmızı giymek geldi ve Polar Moda'dan geçen ay alıp henüz giyme fırsatı bulamadığım Nina Ricci dantel elbisemi giymeye karar verdim. Altına da Christian Louboutin'den yeni aldığım nude ayakkabıları, aksesuar olarak da Chanel inci küpeyi tercih ettim.
I have interviewed Yasemin Taciroglu; designer& a very stylish friend of mine, for the second episode of my TV show. I wore some new stuff for the day of shooting, red Nina Ricci dress and my new Loubis :) I hope you like my outfit. The interview is in Turkish but you can simply click here to have a look at the video.

1 comment:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...