Thursday, 24 April 2014

My Fairy Tale

Iddialı parçaların günlük giyime karıştığı stilleri çok seviyorum. Gerçi ülkemizde şapka takıp sokakta yürümek bile birçok insan için korkulu rüya olsa da, başkalarının ne düşündüğüne aldırmadan, ve pek tabii ki gülünç duruma düşmeyecek şekilde yapılmış kombinler inanılmaz eğlenceli oluyor. Son birkaç sezonun modası tül eteklerde de durum böyle. Frow Design House, klasik tül eteği anvelop tasarlayarak konuya farklı bir yorum getirmiş. Ben de kimdir bu Frow Design House diyerek Nişantaşı'ndaki butiğin yolunu tuttum ve sizler için markayı yakından inceledim.
Butikten içeri girdiğimde beni, bu pastel tonları karşıladı. İnsanı günlük koşturmadan uzaklaştırıp adeta zen etkisi yapan bu renkler kadar mekanın dekorasyonu da insanı aynı oranda rahatlatıcı cinsten. La Salle mezunu tecrübeli tasarımcı Göksu Çetiner, kendine ait bir butik açmaya karar verdiğinden beri, o yerin sadece kıyafetlerin sergilendiği bir mekan olmasını değil, aynı zamanda misafirlerin güzel zaman geçirebilecekleri bir yaşam alanı olmasını hayal etmiş.
Göksu Çetiner
"Daily Haute Couture" sloganı ile yola çıkan Frow Design House'da görüp bayıldığım tül eteğimle geçirdiğim günün sonunda ayağımda babet elimde Louboutin'lerim, evin yolunu tuttum :)
 

2 comments:

  1. Pamuk prenses gibi görünüyorsun canım deri ceket ile çok hoş bir kombin olmuş.

    ReplyDelete
  2. Süper gözüküyorsun :) Bu tül etekleri çok beğeniyorum

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...