Monday, 17 March 2014

Baby Blue

 MB İstanbul Moda Haftası, dün akşam itibariyle sona erdi. Sosyal medya hesaplarımı takip edenlerin görmüş olduğu üzere, her gün katılmam gereken bir defile olduğundan, 5 günlük moda mesaisi yaptım diyebilirim. Modayı seven ve işlerinden biri haline getirmiş bendeniz için giyinmek bu işin en zevkli kısmıydı. Buz gibi hava yüzünden donmak ise işin cilvesiydi diyebilirim :) Her gün giydiğimi detaylı çekemesem de hepsinden en az birer fotoğraf mevcut. Haftaya aydınlık bir başlangıç yapalım umuduyla, bu sezonun moda rengi bebek mavisi kısa üst ve aynı renk deri eteğimi giydiğim günün fotoğraflarıyla başlıyorum. Yaklaşık 1 ay önce aldığım Prada küpelerimi pakedinden çıkarmama vesile olan bu kombini, siyah Beymen paltom ve Zara ayakkabılarımla kombinledim. Çantam ise Bottega.
Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week has just ended and the toughest part has started. Sending articles to magazines and of course, arranging photos in order to share on my lovely blog. The first 2 days were rainy and dark so will share my black outfits later. In order to have a fresh start to the new week, I am publishing the photos of Thursday's look. My baby blue cropped top and leather skirt were the best match with my new Prada earrings. I matched them with Beymen coat and Zara sandals.
 

3 comments:

  1. Aysegulcum bebek mavisi bu sezon benim de favorim ve sana da çok yakışmış, o gün kombinini defilede görmüstüm zaten:)

    ReplyDelete
  2. baby blue bu sene her yerde sanırım :) sana da çok yakışmış harika görünüyorsun :)

    http://samiraslifeandstyle.blogspot.com.tr/

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...