Friday, 7 February 2014

Cold in Cold

 Catching a cold is the new black in Istanbul for the last few months, but I had achieved being away from this trend until this week. Since Sunday, I am fighting against flu and could not work whole week at all. Yesterday evening, I got very bored of staying indoors and went out to have coffee with a friend. Despite the cold, I wanted to at least share what I wore so she took some quick photos and here they are!
Bildiğiniz üzere, grip salgını tam hızla devam ediyor ve ben, her kışı devamlı hasta geçiren ben, bu sene hiç tam anlamıyla (yatıran cinsten) grip olmamıştım. Ta ki bu haftaya dek... Pazar akşamından beri grip yatıyorum ve tüm hafta neredeyse hiç iş yapamıyorum. Yeni yeni biraz ayaklandım ve dün akşam bir kız arkadaşımla yakınlarda kahve içmeye çıktım. Bu fotoğrafları paltosuz çekerken, hastalık süremi uzatmış olabilirim ama inanın 5 dakikadan kısa sürede çektik ve hemen kapalı mekana girdim :)
Mapa coat, BCBG Max Azria skirt, Misela handbag, Beymen sweater, Fendi biker boots

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...