Wednesday, 18 December 2013

The Tulle

 Ne yaparsam yapayım, stil anlayışımdaki "ufak dokunuş" ve "atıf"lardan vazgeçemiyorum. Örneğin; tül etek giydiysem, kıyafette başrol kavgası olmaması için gerisini çok sade tutuyorum. Simsiyah kıyafete hareket katması için renkli bir çanta kullanmak geliyor aklıma. Bu kombindeki "ufak dokunuş" kırmızı Chanel çanta. Birçok insan ayağına kırmızı ayakkabı giymeyi düşünebilirdi kırmızı çanta görünce. Ama ben kırmızıyı ayakkabıda kullanıp kıyafeti boğmak yerine, rujumu kırmızı kullanarak "atıf"ta bulunuyorum çanta rengine. Eğer kırmızı ayakkabı giyseydim-ki düşünmedim değil- o zaman çantamı kesin siyah seçerdim. E ama toplumda stilimiz ile öne çıkmak istiyorsak, risk almamız gerekmez mi? diyeceksiniz. Tül etek yeterli risk değil mi? diye cevap vereceğim ben de size :) Mutlu bir gün dilerim...
Tulle skirts are my favorite these days but it is extremely difficult to find the most flattering one. (well, actually even finding a decent one) Luckily, Zara created the perfect solution to this problem and I combined it with a basic sweater, black patent Louboutin heels and red Chanel handbag.
Chanel çanta, Beymen kazak, Zara etek, Christian Louboutin ayakkabı

5 comments:

 1. Harikasın.. Bayıldımm..
  sellinismode.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Such a gorgeous skirt and I love how you added the pop of pink!
  Enjoy a fabulous day!

  xoxo Tamara Chloé

  http://www.tamarachloestyleclues.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. ama bu risklerin yanına sürdüğün kırmızı oje ve louboutin ayakkabıdaki kırmızı tabanlık ile detayları tamamlıyorsun veortaya böyle kusursuz bir still yani stylish çıkıyor :)
  bence harika olmuş!

  Sevgiler,
  Enda,
  http://detailsbyenda.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. siyah ayakkabı seçmek doğru karar olmuş. benim seçimimde siyahtan yana olurdu :)

  http://pinkfashion13.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Bu eteği bende denemiştim. Ama kombinleyemem dedim. Harika olmuşş!!!

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...