Wednesday, 4 December 2013

Mirror Mirror

Size daha önce söz vermiştim. Günlük koşturmamdaki kombinlerimi, iphone ile bile olsa fotoğraflayıp sizinle paylaşacaktım. O fotoğrafların çoğu, yanımda arkadaşım varsa "Canım ya, rica etsem bir fotoğrafımı çekebilir misin?" şeklinde, ailem varsa "N'oluuuur, bir fotoğrafımı çeker mi biriniz?" şeklindeki taleplerim karşılığı oluyor. Bazen de bu talepte bulunma fırsatı bulamıyorum. İşte o zaman imdadıma aynalar yetişiyor. İlk selfie'sini henüz 4-5 ay önce çekmiş biri olarak, şu an blogumda bir stil postunu selfie'li yapıyor olmam beni manidar şekilde güldürdü.
Gelelim kıyafet detaylarına. Cumartesi günü ailecek İstinye Park günü için tercih ettiğim spor kombinde öne çıkan detaylar; Chanel çanta, Paris'ten aldığım şapkam, Simdisenin.com'un bugün açılan aksesuar butiğinden seçtiğim eşarbım ve Fendi biker botlarım. Sağ fotoğrafta ise Tory Burch ile tanıştığım davetteki kombinim var. Elbisem Simdisenin.com, çanta Lady Dior, botlar Zara.
These days, I am out almost everyday but as I am running around, I can't find any time for a photo shoot of my daily outfit. Especially when I have some free time alone, the only way of documenting the outfit of the day is selfie thanks to the mirrors.

2 comments:

  1. İstinye Park kombinin de güzel, hem rahat hem casual hem şık. Ama Tory Burch ile tanışmanda giydiğin beyaz etek ve siyah karışımlı kombin de favorim.

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...