Tuesday, 24 December 2013

A White Tale

 Geçen hafta, sosyal medya hesaplarımı takip ettiyseniz (yukarda FOLLOW bölümünde tüm hesaplarım listeli) Minik Kalpler Elele Derneği'nin kermesi ile ilgili devamlı bir koşturma hali içinde olduğumu görmüşşünüzdür. Her tür yardım güzel ancak ben Mika-der'i ayrı seviyorum. Bu sebeple, Simdisenin.com ekibi olarak, kermesi duyar duymaz yerimizi kiraladık. Yoğun kar yağışı sebebiyle "evden kovulan çıkmaz" havasına denk gelmesi bile kimseyi durdurmadı ve oldukça yoğun ziyaretçi akınına uğradı Addres İstanbul. Kermesin ilk gününden fotoğrafları bu hafta başka bir yazımda paylaşacağım. İlk günü dedim çünkü kermes bir günden üç güne çıkarıldı ve şu an görmüş olduğunuz fotoğraflar kermesin son gününden. Elbisem Simdisenin.com , hırka Vakkorama, ayakkabılar ve küpeler Chanel, bilekliğim Vita Fede.
Last week, as the team of Simdisenin.com, we participated to the New Years' Bazaar of Mika-der, a well know charity for children. These are the photos from the last day but I will share many photos from the first day of the Bazaar soon on the blog.
Simdisenin.com dress, Vakkorama cardigan, Chanel shoes and earrings, Vita Fede bracelet

3 comments:

  1. Canım elbiseye bayıldım, sana da çok yakışmış:) Kışın beyaz giymeyi ben de çok seviyorum, farklı bir hava katıyor

    ReplyDelete
  2. Siyah ve beyaz birlikteliği çok yakışmış canım ;)

    "www.sevalvemoda.blogspot.com"
    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...