Friday, 15 November 2013

#MiddayCoffee by Stylishtimes

 Terazi burçlarının görselliğe verdiği önemi bilmeyen yoktur. Kendilerini de, etrafındakileri de güze ve bakımlı görmek ister Teraziler. Bunun bir sonucu olarak evlerine ve sunumlarının güzelliği de büyük önem taşır. Ben de bir Terazi olarak sadece misafir geldiğinde değil, her kahve içişimde farklı sunumlar hazırlamayı seviyorum. Ve bu sunumların fotoğraflarını Instagram ve Twitterda #middaycoffee hashtag'i ile paylaşıyorum. Gün ortası kahvesi anlamına gelen bu hashtagi Ingilizce seçmemin sebebi daha çok Türk kahvesi içiyor olmam ve kahvemizi dünyaya tanıtma arzum. Instagram kullanmayanlar için ise son dönemlerdeki paylaşımlarımı biraraya getirdim. Umarım seversiniz :)
I love sharing my coffee presentations, especially Turkish coffee... My hashtag for these photos is #middaycoffee on Instagram and Twitter. Here I gathered some of my recent photos under that hashtag. I hope you like them. 

3 comments:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...