Thursday, 21 November 2013

Color in Dark

Dünkü koşturmalı günümün sabahında ne giyeceğime dair hiçbir fikrim yoktu. Sabah önce sürpriz bir proje için toplantı ve ardından Yıldrım Mayruk defilesi vardı ajandamda. Dün kuaförde görünce kendimden geçtiğim şeker pembesi ojelerimin, bu yaz aldığım Dior ayakkabılarımla aynı renk olduğunu fark edince, bu bir işaret dedim ve kombini ayakkabıdan yaparak başladım. Çok sık kullanmasam da dolabımda sevdiğim parçalardan olan Armani eteğimin üzerine, kumaşın naifliğine tezat oluşturması ve gün içinde kullanıma uygun hale getirmek için Atıl Kutoğlu deri ceketimi giydim. Omuzlarında detay olan ceket veya üstler giydiğimde omuzdan askılı çanta sevmediğim için çanta olarak elde tutularak taşınan Lady Dior'u tercih ettim. Gün boyu hem çok rahat hareket ettim, hem de kendimi şık hissettim. Umarım siz de beğenirsiniz :)
Yesterday, I was invited to the runway show of Yildirim Mayruk and I had to go there after a meeting in the morning. So I had to be both chic and comfy. In the morning, I realized that my nail polish was matchy matchy with my Dior shoes so decided to wear them and created the look accordingly. Atil Kutoglu leather jacket, Armani skirt and Lady Dior handbag were the correct decision. :)

6 comments:

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...