Wednesday, 2 October 2013

Paris Fashion Week- Irfe Runway Show

Paris Fashion Week'te izlediğim defilelerden fotoğraf ve videoları instagram ve Facebook sayfalarımdan bolca paylaşmaya devam ediyorum. İkisinin de hesap ismi Stylishtimes
Bugün size Irfe defilesinden paylaşımlarda bulunacağım. Paris'de defileler bizim İstanbul'daki moda haftası gibi belli bir mekanda değil bambaşka yerlerde oluyor. O sebeple bazılarına gitmeye üşendiğim dahi oluyor ne yalan söyleyeyim :) Ancak Irfe, defilesini Place Vendome'da yaparak gönlümü kazandı. Önce Madeleine kilisesi önündeki cafelerden birinde croissant ve kahve dozumu aldım sonra defileye yürüdüm. Koleksiyonda bazı parçaları çok beğendim. Deri ile yapılan çalışmalar büyüleyiciydi gerçekten. Gerisini fotoğraflar anlatsın. Front row için de kendilerine teşekkürler!
You can see the videos of the Paris Fashion Week runway shows that I attended on my instagram and Facebook accounts. Both are called "Stylishtimes"
Today, I'd like to share the photos I took at the Irfe Runway Show which happened at Place Vendome.

2 comments:

  1. canım sen oradaki mankenlerden çok daha güzelsin maşallah

    ReplyDelete
  2. Deriler çok iyi görünüyor gerçekten :)

    http://little-nerd-of-fashionworld.blogspot.com

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...