Monday, 21 October 2013

Bayramlık

This week has been holiday in Turkey so everyone left Istanbul for abroad or somewhere warmer. I stayed in Istanbul since I have lots to do for my different jobs but escaped to our weekend house for the first days of the holiday in order to rest a bit. Here is my "Bayram" outfit on the first day of the Festive. The Missoni skirt I bought in Florence is my favorite these days. Can't wait to wear it with booties and opaque tights. The blouse is Marc Jacobs, sandals YSL and handbag is Balenciaga. And my gorgeous matchy lipstick and nails are thanks to Tom Ford's plum love!
Bayramda İstanbul'da kalmanın tadını işler ile boğuşmaktan dolayı pek çıkaramasam da, ilk günlerdeki güneşli havayı şehrin birazcık dışında kalan hafta sonu evimizde geçirdiğime çok mutluyum. Bayramın ilk günü bayramlıklar giyilir ya, benim bayramlık bu kombinimdeki tek yeni unsur Floransa'dan aldığım Missoni eteğim. (markaları kendi anavatanlarından almak gibi bir takıntım olduğunu söylemiştim değil mi? :)) Bende normalde pek görmediğiniz el ağızda pozlarının sebebi geçen hafta aldığım ruj ve oje takımım. Takım illa döpiyeste olacak değil ya :) Bu sezonun modası "plum"ı harika yorumlamış Tom Ford ve ben de karşı koyamadım...

2 comments:

  1. Etek gercekten harika renkler ve model enfes bir uyum icerisinde <3

    ReplyDelete
  2. You look great! :)

    Take care,
    Daniella x

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...