Monday, 9 September 2013

Simdisenin.com Ayakkabı Butiği Açılıyor!

Yine bir hafta başı ve yine büyük bir heyecan yaşıyorum. Birkaç ay evvel yayına başlayan http://www.simdisenin.com/ bugünden itibaren sadece elbise değil aynı zamanda ayakkabı butiği ile de, siz modaseverlere uygun fiyata ünlü markaları kullanma imkanı verecek. Elbiselerde olduğu gibi ayakkabıların da büyük çoğunluğu hiç giyilmemiş ve kendi markasına ait kılıfları ile yeni sahiplerini bekliyor. Fotoğrafta üzerimde gördüğünüz Max Mara elbise ve Stuart Weitzman ayakkabı http://www.simdisenin.com/ 'daki harika ürünlerden ikisi...
The new week starts with some exciting news! http://www.simdisenin.com/ , the new online upscale consginment store, is opening the shoe boutique today. The Max Mara dress and Stuart Weitzman shoes I am wearing are available on http://www.simdisenin.com/ (For int. orders, please email order@simdisenin.com)


2 comments:

 1. Ayakkabılar çok güzel görünüyor, ikinci el için gayet başarılı bence, elbisende çok güzel bir hava katmış sana sevdim:)

  ReplyDelete
 2. I really like the dress you wear in these pics.

  Valeria
  http://myurbanmarket.blogspot.it
  https://www.facebook.com/ValeUrbanMarket

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...