Monday, 30 September 2013

Parisienne

I just came home from Paris. As you know, I went there for the Fashion Week and I had a very busy schedule. Running from one show to another, having meetings with brands (great projects coming), shopping and trying to enjoy Paris made me rush from one place to another. This outfit was one of my favorite since the booties were comfy and I love cape. The leather I got from Sandro in Paris was the perfect match with my Chloe necklace. I also enjoyed bringing my Celine love back to her home town.
Paris Moda Haftası için gittiğim Paris'ten yeni döndüm ve hemen fotoğrafları karıştırmaya başladım. Defileler, toplantılar, alışveriş ve Paris'te yapmayı sevdiğim şeylerin hepsini 1 haftaya sığdırmaya çalışmak kolay olmadı. Çok yorucu ancak bir o kadar da keyifli bir seyahatti. Genelde yalnız ve koşturma halinde olduğum için kendimle ilgili fazla çekim yapamadım ancak bu kıyafetimi sizlerle paylaşmak istedim. Paris sokaklarında yürümeye uygun botlarım ve en favori dış giyim parçam pelerin ile Parizyen bir görünüm sağladığımı düşünüyorum :) Seyahatim esnasında aldığım Sandro deri etek, Chloe kolyemle güzel bir uyum yakaladı. Ve pek tabii ki biricik aşkım Celine'i memleketine geri götürüp o havayı solumasını sağlamak da beni çok mutlu etti :) Herkese güzel bir hafta dilerim!

6 comments:

 1. Your look was perfect.
  xoxo

  Valeria
  http://myurbanmarket.blogspot.it

  ReplyDelete
 2. ne kadar şık, ne kadar dengeli bir look. bayıldım! <3

  ReplyDelete
 3. eteğin harika <3
  boyu itibarı ile bana yakışmayacagını düşünüyorum ama sana çok yakışmış:)

  ReplyDelete
 4. you look great, I really love your outfit

  ReplyDelete
 5. Canım eteğine ve kombine bayıldım, Paris'e çok yakışmışsın:)

  ReplyDelete
 6. Cape ve Celine <3

  http://little-nerd-of-fashionworld.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...