Monday, 22 July 2013

Jane

Bu yazının başlığını görüp Birkin çanta görmeyi umanlara açıklamamı baştan yapayım istedim. Bugün kendimi Jane gibi hissediyordum, o sebeple başlığımız Jane. Bazen kendi içinde bulunduğum ruh halim ve dolayısıyla giydiğim kıyafetler/saçımı tarayış şeklim, kendimi değişik isimlerde hissetmeme sebep oluyor, bu size de olur mu? Bazen Kimberly'yim bazen Jennifer. Bugün de Jane idim :) (merak etmeyin ruh sağlığım gayet yerinde, hayal gücünün kuvveti diyelim buna isterseniz:))
Akşam bir arkadaşımıza yemeğe davetliydik, havanın kararmamış olmasını fırsat bilip yemek öncesi kısa bir çekim yaptık. Derishow'dan 2-3 sene evvel aldığım bu tulumumu sanırım 2.kez giyiyorum. Çantam ve turban saç bandım Cuma günü satışa çıkan Z.K.for Stylishtimes koleksiyonundan. Türban modasını sevenler de var nefret edenler de. Ben seviyorum açıkcası. Kendime aşırı yakıştırmasam da arada kullanıyorum :)
Turban hair bands are the love/hate trend of the last 2 seasons. (well, maybe for me, thanks to Carrie Bradshaw in Abu Dhabi) I really love hair accessories and instead of a full turban, I prefer the hair band style. The band and the bag is from the new Stylishtimes collection and my jumpsuit is from Derishow.

4 comments:

  1. Bence iyi deneme tatlım:) tulum çok rahat görünüyor ve sana da çok yakışmış<333

    ReplyDelete
  2. Ben turban saç bandını sana çok yakıştırdım, ayrıca tulumu da çok iyi taşımışssın, farklı bir kombin olmuş, sevdim:)

    ReplyDelete
  3. Tulumlar ile bu tip saç bantlarının harika uyum sağladığını düşünüyordum ki sen de kombininle ne kadar mükemmel olduğunu göstermiş oldun canım :)

    ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...