Friday, 5 July 2013

Gocek

We spent 3 days in Gocek during the long weekend escape and enjoyed the gorgeous bays and nature of Gocek. It is one of the most popular sailing areas in the world and no wonder why :) We spent most of our time at Yassicalar, which is a group of small islands in Gocek and due to the incredible nature, there is even a natural beach part which allows children to enjoy swimming. You will see it in the photos below.
Geçen haftaki tatilimizin 3 gününü Göcek'te geçirdik. Tekne turizminde dünyanın en meşhur bölgelerinden Göcek, içindeki adalar ve doğal güzellikleri ile gerçekten görülmeye değer. Biz daha çok Yassıcalar denen adada kaldık, diğer adaları da kısaca dolaştık. Yassıcalar, minik minik adaların oluşturduğu bir adalar grubu aslında. Bir tanesinde doğal plaj, ve hatta havuz bile bulunuyor. Tur tekneleri ile yanaşanlar genelde bu plaj bölümüne bağlanıyor o sebeple kalabalık sevmiyorsanız o bölgeye demir atmayın :) Göcek koylarında ve Göcek'in içinde çektiğim fotoğrafları umarım beğenirsiniz. (i-Phone ve Canon G12)
Doğal plaj olan yer, adanın uzun parçasının gördüğünüz tarafı
 Fethiye'den aldığımız tazecik çilekleri, kaynatmadan az şeker ile reçel yaptım :)))
 Magnum boy şarabı açmak oldukça keyifliydi :)
Yassıcalar'da günbatımı çok meşhurmuş. Gerçekten çok keyifliydi. / Yassıca Islands are very popular for watching sunset. Now, I know why :)

Tatilimden videolarimi instagramda @dailythree hesabından, fotoğrafları ile yine instagramda @stylishtimes hesabından inceleyebilirsiniz...

5 comments:

 1. gercekten nefes aldim fotograflara <3

  ReplyDelete
 2. What a beautiful paradise. Nice pics.

  Valeria
  http://myurbanmarket.blogspot.it

  ReplyDelete
 3. Ülkemizin her bir tarafı ayrı güzel. Teşekkürler fotoğraflar için =)

  ReplyDelete
 4. Inanilmaz guzellikte her bir fotograf. Iyi tatiller ve eglenceler tatlim <333

  ReplyDelete
 5. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.Blog sayfamızı da incelemeye bekleriz ...
  Özgür Usta - Kişisel Blog

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...