Monday, 18 March 2013

Confused?!

Mixing up styles is what I love but of course, if you attempt to do it, you must nail it otherwise, it will just look ridiculous. On the 2nd day of Istanbul Fashion Week, I wore my Zara dress as skirt and combined it with a rather casual t-shirt with navy stripes. To harmonize them, I added my favorite Elizabeth&James navy blue jacket and Zara heels. Like it?
Tarzları karıştırmak en sevdiğim stillerden biridir ancak bu yola girdiysek, bu işi layıkı ile yapmış olmak gerek. Aksi taktirde sadece komik bir girişim olarak akıllarda yer eder. Istanbul Moda Haftası'nın 2.günü, çok sevdiğim Zara elbisemi etek olarak kullandım ve üzerine daha salaş bir parça olan H&M tişörtü giydim. Bu görüntüyü harmanlamak adına, lacivert Elizabeth&James ceketim ve yine aynı renk Zara ayakkabılarım ile kombini tamamladım. Riskli ama cesur bir look oldu bence...

6 comments:

 1. çok güzel olmuşsunn bayıldım sana =)

  gizemsilah.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. I really like it. Perfect combination.

  Valeria.
  http://myurbanmarket.blogspot.it

  ReplyDelete
 3. That skirt is so pretty, love how you styled it with the classic pieces! :)

  Take care,
  Daniella xox

  ReplyDelete
 4. çokk güzell olmuşş özelliklede elbiseyi etek olarak kullanmak harika bir fikir olmuşş bayıldımm etek haline :)

  ReplyDelete
 5. Eteğine gerçekten bayıldım.Kombinasyonunun 'ANA OYUNCUSU' kesinlikle eteğin sanki bir sanat eseri gibi çok yakıştığını rahatlıkla söyleyebilirim.Lacivert tonlarınla ayakkabılarınla kombinasyonunu beslemen güzel bir son dokunuş olmuş.

  http://thefashionon.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. ETEĞİNİZE BAYILDIM:)ONU BANA HEDİYE EDİN.

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...