Wednesday, 13 February 2013

Food Lovers

Those who follow me on instagram and twitter very well know how much I love cooking and sharing the photos of my presentations. So I wanted to share what have been in my kitchen during last week and here are the photos of the outcome :)
Beni twitter ve instagram'dan takip edenlerin bildiği üzere, yemek yapmayı ve sunumlarımı okuyucularımla paylaşmayı çok seviyorum. Gelen yorumlar da hep bir yemek blogu açmam üzerine. Yoğun iş hayatım ve bu blogum yeterince zamanımı aldığı için yeni bir blog açmam şu an için zor ancak, StylishTimes stil sahibi olan her konuyu ele aldığından, bu platform bizim için çok uygun kanısındayım :) Ayrıca, yemek ve sunuma düşkün olanlar, 'Yeme Sanatı' başlıklı yemek tadım yazılarımı da linke tıklayarak okuyabilir. İşte geçen hafta mutfağımda olup bitenler...

7 comments:

 1. yemek bloğu yazmıyorsanız bile arada böyle sunumlarla gözlerimizi şenlendirebilirsiniz:)

  ReplyDelete
 2. hepsi birbirinden lezzetli gozukuyor! ogle saatinde bu yapilir mi :)

  ReplyDelete
 3. Hepsi çok güzel görünüyor canım. Tarifleri de eklemelisin bence:) Karnabahardan nefret ederim ama o bile güzel görünüyor. Ellerine sağlık!

  www.shelbyfashion.com

  ReplyDelete
 4. bu konuda seni cok takdir ediyorum.. ve iyi bir anne olacagina da gonulden inaniyorum.. :)

  ReplyDelete
 5. çok güzel görünüyorlar gerçekten bende sunumunu sevdiklerimi fotoğraflıyorum :)

  ReplyDelete
 6. nefis görünüyorlar valla canım çekti :D

  http://jassmeenmode.blogspot.com/

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...