Friday, 4 January 2013

Welcoming 2013

On Monday evening, we said goodbye to 2012 and welcomed 2013. 2012 has been a very busy year for our family. My sister and I both got married in 2012 (my father calls it the doomsday which was expected in 2012 according to the Mayan calender). So there has been a huge change in my life and obviously more responsibilities followed me in the 2nd half of the year. My blog reached to many more people and had many press appearences. Show TV which is one of the oldest national TV channel in Turkey came to our house for a special interview with me about my blog (see it HERE). I wrote a special article about Istanbul Fashion Week to City Trend Magazine which was also a great experience. You can see all Press appearences HERE.  The other happy news about my blog was when I received the Blogger of the Month Award from ELLE Turkey in July 2012. This was a great motivation for a businesswoman like me who tries to do 2 jobs at the same time.
Pazartesi akşamı 2012'yi uğurlayıp 2013'ü kucakladık. 2012 bizim ailemiz için oldukça yoğun bir sene idi. İki kızkardeş evlenmek için aynı seneyi bulduk ve babam bunu, Mayalarin 2012 kehanetinin gerçekleşmesi olarak yorumladı :) Hayatımdaki bu büyük değişiklik senenin ikinci yarısında yeni sorumlulukları da beraberinde getirdi. İş hayatımın da oldukça yoğun olmasına rağmen ben blogumu hiç ihmal etmedim. Blogum 2012'de daha çok kişiye ulaştı, daha çok okunur hale geldi. Görsel ve yazılı basında birçok haberi yayınlandı. Bunlardan benim için en özeli Show TV'nin evimize gelip benimle blogum hakkında yaptığı röportajdı kuşkusuz. Basında çıkan haberleri BURADAN görebilirsiniz. Bununla birlikte 2012'de beni mutlu eden bir diğer gelişme de Elle Türkiye dergisinin beni Temmuz ayında Ayın Bloggerı olarak ödüllendirmesiydi. Oy kullanan herkese tekrar çok teşekkürler. 2013'te yine stil yazıları, dünyaca ünlü isimler ile röportajlar, yemek tadımları ve bir sürü sürpriz sizlerle olacak. Herkese mutlu ve saglikli bir yıl dilerim.

6 comments:

 1. sizin o minik agacinizi yerim, yemekler hersey ne harika! evet bu yogunluga ragmen gercekten bir saniye bile blog'unu ve burada seni takip eden insanlari ihmal etmedin. hayatinin her alaninda da basariyla ilerledin. seni candan tebrik ediyorum. daha nice guzel basarilara! mutlu mutlu yillarrr!

  ReplyDelete
 2. iyi yıllarrrr :) elbisen harika !

  ReplyDelete
 3. 2013'ün daha da çok güzellikler getirmesi dileği ile :) ışıl ışıl elbisen ile yeni yıla çok hoş bir karşılama olmuş!

  ReplyDelete
 4. elbisen muthis guzel cok zarif ama o alternatif yeni yil agacini da cok sevdim ben ! Nefis bir yil olsun hepimiz icin canim !

  ReplyDelete
 5. 2013 hepimiz için çok güzel bir yıl olacak, gerçi 2012 de benim için çoook güzel ve dolu dolu geçti, yeni başlangıçlar :)

  Elbisenin rengi ve tarzı çok güzel, çok yakışmış tatlım..

  sevgiler
  duju

  ReplyDelete
 6. daha da güzel bir yıl olsun! :)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...