Thursday, 24 January 2013

Festival Colbert in Istanbul

Geçen hafta İstanbul'da Festival Colbert rüzgarı esti. Birçok Fransız markası, Fransız lüksünü daha iyi tanıtmak amacıyla etkinlikler ve sergiler düzenledi. Benim en çok ilgimi çeken Christofle markasının Teleidoskopu oldu. Görmüş olduğunuz resim bu teleidoskoptan sadece bir kare. Dior firması ise Lady Dior isimli çanta modelinin çeşitli sanatçılar tarafından farklı yorumlanışını sergiledi. Chloe'nin L'esprit Chloe Attitudes sergisi de gerçekten görülmeye değerdi.
Last week, Festival Colbert was organized in Istanbul and any French brands organized events to honour French luxury. The first photo you are seeing is from the Teleidoscope of Christofle, but it is only one of the many great shots. I have also attended to Dior and Chloe events and took photos for you.
Romina Hakko - Aysegul Uluc

7 comments:

 1. What a beautiful event. I'm sure you had a great time.

  Valeria.
  http://myurbanmarket.blogspot.it
  http://www.facebook.com/ValeUrbanMarket

  ReplyDelete
 2. Gorgeous post!!! Great pics!

  FASHION CAT
  www.myfashioncat.com

  ReplyDelete
 3. Takipcin olduğun için çok teşekkür ederim, ben zaten uzun zamandır takipçinim :) Tüm postlarına ve stiline bayılıyorum.

  ReplyDelete
 4. Love the Dior basket bag!!
  http://modeskine.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Paris havasi Istanbul'da bu kadar net hissedilirken, magaza vitrinleri bile Paris cafe'sine donusturulmusken Paris'te olmak cok iyi olmus meger.. Yoksa gorur gorur ozlerdim :P

  ReplyDelete
 6. Nice event
  I follow you now
  http://loving-evelyn.blogspot.ro

  ReplyDelete
 7. çok güzel bir etkinlik olmuş, fotoğrafları ilgiyle takip ettim :)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...